(097) 249 53 12
м. Вінниця, об'їзне шосе з Київської

Інформація про кафе Мисливець

кафе Мисливець

Розкішні будиночки з каміном і різноманітні кулінарні шедеври не залишать нікого байдужим. І немає різниці чи хочете ви влаштувати багатий банкет або просто заїхали перекусити, наше меню догодить усім.

Перлиною нашого кафе можна з упевненістю назвати нашi каміннi будиночки та велике гриль-меню. Великий вибір української та європейської кухні, а також широкий асортимент алкогольних напоїв не залишать вас байдужими. Вас чекають гідні порції, так-що ви точно не підете від нас голодними. Різні перші і другі страви здивують своими апетитно і смаковими характеристиками. Навіть якщо ви недавно обідали то ніщо не заважає зайти до нас з дітками і покуштувати особливі десерти від нашого шеф-кухаря або просто випити кухлик відмінної чаю або кави.

Всі продукти ми отримуємо від надійних і перевірених постачальників, а маринади і соуси робляться виключно нашими кухарями, які, до слова, є професіоналами з багаторічним стажем і можуть виконати будь-яке бажання клієнта, незалежно від складності замовлення. Чуйний персонал нi на секунду не дасть засумніватися в якості обслуговування, а елегантне оформлення привнесе атмосферу спокою і затишку. І якщо раніше ви ходили в ресторани тільки по особливих святах, то відвідування нашого може стати для вас звичайною справою, клієнти завжди дивуються демократичним і доступними цінами, хоча якість послуг при цьому перевершує рівень обслуговування інших закладів. Повірте, побувавши у нас одного разу, ви повернетеся ще не раз.

Замовляйте Кафе «Мисливець» уже сьогодні.

Вартість банкету уточнюйте по телефону (097) 249 53 12.